Drzwi okrętowe

Czytaj więcej...

Drzwi metalowe kl B-0, B-15 przeznaczone są do zamykania przejść w kabinach sanitarnychi pomieszczeniach wewnętrznych o wymaganym zabezpieczeniu ogniowym B-0, B-15 na obiektach pływających. Drzwi charakteryzują się łatwością montażu i estetyką wykonania. 

Czytaj więcej...

A15 przeznaczone są do zamykania przejść w grodziach przeciwpożarowych o wymaganym zabezpieczeniu ogniowym A0 - A15, wewnątrz wszystkich obiektów pływających i lądowych. Drzwi są przyspawane lub przykręcone do ścian.

Czytaj więcej...

Drzwi metalowe klasy C przeznaczone są do zamykania przejść w kabinach sanitarnychi pomieszczeniach wewnętrznych na obiektach pływających. Drzwi charakteryzują się łatwością montażu i estetyką , Pozwalają na montaż wielu wzorów okien pełniących funkcję ozdobną.

Informacje o firmie

DOORMET to wyspecjalizowana firma produkująca metalowe drzwi okrętowe oraz wysokiej jakości elementy wyposażenia do okrętowych kabin sanitarnych. Firma dysponuje odpowiednią powierzchnią produkcyjną wyposażoną w maszyny i urządzenia do cięcia, gięcia, zaginania, spawania i lakierowania proszkowego.

© 2017 DOORMET. All Rights Reserved. Realization: NET SYSTEM.